Strona główna Styl życia Czym wyróżnia się nauka języka angielskiego z native speakerem?

Czym wyróżnia się nauka języka angielskiego z native speakerem?

1

Nauka języka angielskiego z native speakerem jest przede wszystkim efektywniejsza. Są to bowiem zawsze osoby doświadczone, ze stosownym wykształceniem lingwistycznym. Kadra lektorska potrafi przekonać ucznia, zwłaszcza takiego, który dotychczas miał problemy z pozbyciem się wstydu w rozmowach po angielsku.

Rodowici Anglicy jako nauczyciele

Rodowici Anglicy jako nauczyciele sprawdzają się wręcz doskonale. Oczywiście, wykształceni Polacy także umiejętnie uczą w języku angielskim, jednak opinia publiczna głosi, iż native speakerzy radzą sobie o wiele lepiej. Uczniowie, w takich szkołach jak lincoln.edu.pl chwalą sobie zajęcia z polskimi nauczycielami, o gruntownym przygotowaniu pedagogicznym, jednak równie dobrze wspominają naukę z native speakerem. Bez problemu zapamiętują wszystkie szczegóły z wykładów bądź luźnych konwersacji. Co więcej, potrafią sobie przypomnieć, kiedy uczyły się takich, a nie innych rzeczy. Przy native speakerze uczniowie stają się nieco bardziej odważni, co przekłada się na lepsze wyniki.

Rozwiązanie doskonałe

Wykłady prowadzone z rodowitymi Anglikami mają rozliczne plusy. Każda osoba, która tego doświadczyła, świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że najbardziej przyczyniło się to do nauki języka przez nią. Jednym zaś z lepszych, kompleksowych rozwiązań jest rozpoczęcie nauki z polskim nauczycielem, a następnie kontynuowanie z native speakerem. Poziom nauki musi być przynajmniej zadowalający, a o wiele korzystniej to wygląda, jeśli jednak native speaker zostanie włączony w naukę. Warto mieć świadomość, jakie walory niesie ze sobą nauka z native speakerem, tym bardziej, kiedy zależy nam na szybkiej nauce języka. Native speakerzy bazują w dużej mierze na własnym doświadczeniu oraz uczą praktycznych odpowiedzi. To sprawia, że nauka zapewnia większą pewność siebie i obycie, kiedy będzie to potrzebne. Im mocniej się o tym myśli, tym większe szanse na to, iż wybierze się tą drogę nauki, tuż przed uniwersalnymi rozwiązaniami nauki języka.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Czym wyróżnia się nauka języka angielskiego z native speakerem?"

1600
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
W moim przypadku długi czas nie było mowy o tym, żeby po angielsku mówić płynnie. Normalne sposoby nauki, te takie typowo szkolne zupełnie nie sprawdzały się. Byłem już dość mocno zniechęcony, ponieważ teorię znałem super, natomiast mówienie kompletnie nie wychodziło. I rzeczywiście nauka z native speakerem sporo pomogła. Na obozie Just Speak była po pierwsze super atmosfera (zasługa fajnych ludzi, którzy wszystko animowali, to sprzyjało wzajemnej otwartości), a po drugie super część merytoryczna. No i stały kontakt wyłącznie z językiem angielskim przez bite pięć dni. Nikt mi nie powie, że można uzyskać tak dobre rezultaty na zwykłych kursach. Polecam naukę… Czytaj więcej »