Strona główna Na sygnale Wypadki 66-latka potrącona na Wileńskiej

66-latka potrącona na Wileńskiej

5

Kobieta przechodziła przez ulicę w okolicy skrzyżowania z Wysoką. 

Do wypadku doszło około godz. 18.00 w niedzielę. 66-latka wpadł pod Seata na łódzkich numerach rejestracyjnych jadącego od strony Orlej. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ZORRO

Proszę nie publikujcie informacji które są nieprawdziwe. Kobieta przekraczała ulicę Wysoka a nie Wileńską. Piesza była na przejściu dla pieszych, wystarczy spojrzeć na opublikowane zdjęcie – lokalizacja pojazdu uczestniczącego w wypadku, za karetką pogotowia ratunkowego. Według zeznań świadków zdarzenia, piesza została potrącona na przejściu dla pieszych przez cofający pojazd. Wiele nieścisłości i sprzecznych ze sobą informacji pojawiło się w tym artykule aby można było przejść obojętnie koło tego. Szanowna Redakcjo EpaInfo, proszę o więcej rzetelności. Przed publikacją warto zweryfikować swoją „wiedzę” , może kontakt z policją albo świadkami zdarzenia będzie pomocny?

Zorro

P. Jach nie zamierza wystosować sprostowania do kłamliwych informacji pod którymi się podpisał?
Znajduje natomiast czas na pisanie kolejnych bredni.
Człowieku ogarnij się i preproś za swoją niekompetencję i braki językowe, albo lepiej zaprzestań publikować wypociny i brednie.